• Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZM
    w Amatorskich Samochodowych Wyścigach Płaskich

 

 

Powstała w 1993 roku firma PRINCE , postawiła sobie za cel zaproponowanie polskim odbiorcom towarów o najwyższym standardzie - początkowo kół tarczowych ze stopów lekkich, następnie akcesoriów do motosportu, kartingu i tuningu samochodowego.

W 1994 roku staliśmy się przedstawicielem na Polskę wielokrotnych mistrzów świata - firmy OZ . W kolejnych latach pojawiły się przedstawicielstwa firm SPARCO i EIBACH , legitymujących się podobnymi do OZ osiągnięciami w świecie sportów samochodowych. W 2000 roku poszerzyliśmy grono reprezentowanych firm o jednego z najbardziej ekskluzywnych tunerów samochodów marki Mercedes - firmę CARLSSON , zaś niewiele później zostaliśmy przedstawicielem na rynku polskim najstarszego tunera marki BMW, niemieckiej firmy HARTGE . W 2010 roku wprowadzamy produkty kolejnego potentata w świecie sportów samochodowych, włoskiej firmy OMP.

Dziś w ofercie posiadamy także produkty LICO, HAMANN, MOTUL czy TRENDY . Stale jednak poszerzamy nasza ofertę i - dzięki rozlicznym kontaktom w świecie sportu samochodowego i tuningu - jesteśmy w stanie zaproponować również wiele innych akcesoriów różnych firm. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Sklep internetowy RallyPlanet.pl jest prowadzony przez firmę PRINCE SP.J.. Powstała ona w 1993 roku i od początku istnienia stawiała sobie za cel zaproponowanie polskim odbiorcom towarów najwyższej jakości, początkowo kół tarczowych ze stopów lekkich, następnie akcesoriów do motorsportu, kartingu i tuningu samochodowego.

 

 

Współpraca z Tor Poznań Track Day!