ofertakadrapartnerzyklasrejes

   

Carrera Cars Team powstał z miłości do samochodów sportowych, głównie marki Porsche oraz pasji do jazdy w ich środowisku naturalnym tj. na Torze Wyścigowym. Grupa fascynatów sportowej jazdy samochodem, chcąc się podzielić wrażeniami i zarazić pasją tych, którzy do tej pory nie mieli okazji prowadzić Porsche na profesjonalnym Torze Wyścigowym stworzyła projekt Carrera Cars Team. Nie musisz być właścicielem luksusowego Porsche, aby wziąć udział w Tor Poznań Track Day lub Akademii Sportowej Jazdy Porsche

Aktualnie w ofercie obecne są następujące modele:

 • Porsche 911 (996) GT3RS 3.8
 • Porsche 911 (996FL) GT3 3.6
 • Porsche 911 (997) Carrera
 • Porsche 911 (964) Carrera4
 • Porsche Boxster S (986) 3,2
 • Porsche Boxster S (987) 3,4
 • Porsche 9PA Cayenne S
 • Ferrari F430
 • Lamborghini Gallardo
 • KTM X-Bow
 • Mercedes-Benz SLS AMG 6.3
 • Nissan GTR
Sprawdź dostępność na poszczczególne edycje.
Szczegóły: Carrera Cars Team

 

 

Dla każdego kto chce miec basen w swoim domu lub swoim hotelu oferta na stronie www.BASENHURT.pl  jest odpowiednia.

Nasza oferta gwarantuje idealne połączenie jakości i ceny.

Największy i najlepszy wybór artykułów do basenów kąpielowych. Współpraca z najlepszymi firmami montażowymi w Polsce.

Gwarancja najkorzystniejszej oferty, poparta 20 letnim doświadczeniem w branży.   

Każdego roku w Polsce z naszych towarów i materiałów powstaje ok.1200 nowych basenów.

To najlepsza reklama dla nas i naszych partnerów,którymi są firmy montażowe z całej Polski. 

WYJĄTKOWE NAGRODY DLA WYJĄTKOWYCH KIEROWCÓW
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach Tor Poznań Track Day w 2013 roku, które dzięki firmie Carisma oraz PUCHARU CARISMA CUP staną się niepowtarzalną okazją do spędzenia wraz z najbliższymi cudownych chwil w słonecznej Hiszpanii.

Jako nagrody w TPTD Carisma CUP zostały ufundowane tygodniowe pobyty w luksusowym apartamencie dla czterech osób u wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego w przepięknym historycznym mieście Alicante (Costa Blanca).

Firma Carisma już od 18 lat zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości za granicą. Spełniając marzenia Polaków o posiadaniu własnych apartamentów i domów położonych w unikatowych zakątkach krajów europejskich jednocześnie wspiera klientów w alternatywnym inwestowaniu. Wspólnie oczekując pełnych emocji wyścigów i możliwości przekazania nagród zwycięzcom gwarantujemy, jak zawsze, zabawę w najlepszym stylu.

Autoformula.pl


Przedstawiciel i Dystrybutor w Polsce profesjonalnych kosmetyków Diamondbrite.

Autoformula.pl jako partner Tor Poznań Track Day zapewnia zwycięzcom poszególnych edycji imprezy wartościowe nagrody ze swojego asortymentu Autoformula.pl to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, dla których atrakcyjność i maksymalne zabezpieczenie własnego auta jest sprawą priorytetową. Wychodzimy z założenia, że każde auto jest inne oraz bardzo wyjątkowe – szczególnie dla każdego właściciela. Dlatego do każdej osoby, która nam zaufa i skorzysta z naszej oferty podchodzimy w sposób zindywidualizowany i dbamy, aby auta naszych klientów jak najdłużej zachowały swój piękny wygląd i niepowtarzalny blask – dla chwały swojej, jak i właścicieli. Jako dystrybutor i przedstawiciel Jewelultra Diamondbrite i Lacroe, możemy zaoferować najwyższej klasy kosmetyki Diamondbrite. Gwarantujemy także pełną satysfakcję ze świadczonych przez nas usług w postaci kompleksowej ochrony lakieru wraz z pisemną gwarancją na wykonane usługi. Dla wszystkich partnerów, którzy rozpoczynają z nami współpracę, organizujemy profesjonalne bezpłatne szkolenia w naszym centrum szkoleniowym. Po odbyciu szkolenia każdy partner uzyskuje oficjalny certyfikat Diamondbrite Lacroe umożliwiający nakładanie gwarancyjnych zabezpieczeń lakieru! Precyzja, wiedza oraz rzetelność w połączeniu z najlepszymi światowymi kosmetykami do kompleksowej ochrony lakieru to nasze atuty. Indywidualne podejście do każdego klienta i jego pojazdu to nasza gwarancja. Dzięki powyższym mogliśmy stworzyć atrakcyjną ofertę zarówno dla prywatnego jak i biznesowego odbiorcy.

 

HEXA PLUS Group jest agencją public relations, marketingu sportowego oraz social media. W tym celu zostały powołane do życia 3 marki: HEXA PLUS PR, HEXA PLUS Sport i HEXA PLUS Internet.

Nasza praca jest przede wszystkim naszą pasją, w której na co dzień towarzyszy nam motto: "Nie wystarczy się wyróżnić. Należy zostać zapamiętanym". Wszystko co robimy podporządkowujemy tej zasadzie, w wyniku czego zawsze oferujemy naszym Klientom usługi wyjątkowe, innowacyjne, profesjonalne oraz skuteczne.

Agencja HEXA PLUS to idealny partner dla tych, którzy rozumieją potrzebę nawiązania oraz utrzymania właściwej i efektywnej komunikacji z otoczeniem. Naszym celem jest konsekwentne budowanie pozytywnego i wiarygodnego wizerunku Klienta, jego produktów/usług i marek. Aby móc go zrealizować tworzymy kompleksowe strategie, które za każdym razem dostosowywane są do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wychodząc naprzeciw trendom branżowym i rynkowym, odpowiednio dobieramy narzędzia dające najlepsze korzyści i pozwalające budować kompetentny wizerunek.

 

 

 

OPONEO MOTORSPORT zespół pozytywnie zakręconych ludzi czerpiących radość z motosportu. Zawodnicy zespołu biorą udział w wielu cyklach rajdowych i wyścigach, do których zaliczyć możemy Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, imprezy z cyklu Konkursowej Jazdy Samochodem, Motocyklowy Wyścigowy Puchar Polski i wiele innych. OPONEO.PL S.A. jest ogólnopolskim liderem sprzedaży opon przez Internet. Posiada także sklepy zagraniczne: niemiecki, austriacki, włoski, hiszpański, brytyjski i francuski. Planowane jest wejście na rynki kolejnych państw. Misją firmy jest wyznaczanie nowych trendów w obszarze handlu elektronicznego. Opony pełnią kluczową rolę w bezpieczeństwie na drogach. W związku z tym jesienią 2010 roku, przy współpracy z kierowcą rajdowym Marcinem Gagackim, firma zorganizowała cykl bezpłatnych szkoleń „Bezpieczna Jazda z OPONEO.PL”. Sukces imprezy zmotywował do dalszych działań w kierunku promowania motoryzacji i bezpieczeństwa na drogach. Efektem było powstanie zespołu zaangażowanego w sporty motorowe.

Zespół OPONEO MOTORSPORT wspiera wszystkich uczestników Tor Poznań Track Day swoim zapleczem serwisowym i obsługą.

Firma KIMBEX od kilku lat specjalizuje się głównie w sprzedaży i kupnie samochodów używanych. Oferujemy samochody dla rodziny jak tak zwane "rodzynki", sportowe, ekskluzywne. Oferowane przez nas samochody poddawane są ścisłej selekcji, zarówno pod względem technicznym, jak i prawnym. Każdy nasz pojazd na życzenie oferowany jest z gwarancją. Wszystkie oferowane przez nas auto są naszą własnością = zakupione do odsprzedaży.
Istnieje możliwość zakupu na raty lub lasingu poprzez Raiffeisen Leasing Polska S.A.
Zapraszamy do KIMBEX Dream Cars.

CASADA Group Health & Beauty jest wiodącym producentem prestiżowych produktów wellness, spa oraz fitness. Sukces naszej firmy zawdzięczamy nieustannym badaniom zapotrzebowania rynkowego, otwartości na nowe grupy klientów oraz dzięki bardzo dobrej współpracy z partnerami.
Dialog między Klientem a Nami jest tajemnicą naszego sukcesu.

KIMBEX Dream Cars - KIMBEX Wellness & SPA
47-300 Krapkowice, ul. Prudnicka 28a (teren stacji ORLEN)
tel. 077-5431551, tel. 0 888 037 000
fax. 077-5431964
e-mail:  kimbex@kimbex.pl, casada@casadapolska.pl

 

 

MATEJKO DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Zajmujemy się kompleksową realizacją obiektów sportowych i rekreacyjnych, takich jak:

 • sale gimnastyczne,
 • hale widowiskowo-sportowe,
 • korty tenisowe,
 • boiska,
 • stadiony,
 • skate parki,
 • place zabaw.

Dzięki doborowej ekipie specjalistów i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami w dziedzinie nawierzchni bezpiecznych, podłóg sportowych i posadzek przemysłowych.

Na przestrzeni lat, jako wykoanwcy generalni i podwykonawcy zbudowaliśmy kilkadziesiąt boisk, sal gimnastycznych i placów zabaw dla inwestorów instytucjonalnych jak i prywatnych. Tysiące metrów kwadratowych wykonanych przez nas posadzek przemysłowych pokrywa magazyny i hale produkcyjne wielu zakładów na terenie całej Polski.
Na naszym koncie posiadamy także kilka inwestycji zrealizowanych za granicą, min. w Rosji, Niemczech, Grecji i Belgii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ralizacjami i ofertą : www.matejkodevelopment.pl

 

PROJEKT11

Od kreacji po gotowy produkt.

Kreacja

PR

Multimedia

Wizualizacje

Gadżety

Druk

DTP.

Błotna 14, 61-423 Poznan
Pon - Pt.: 09:00 - 17:00
www.projekt11.pl

Z przyjemnością informujemy, iż do grona partnerów Tor Poznań Track Day dołączył iStream.pl

iStream.pl zapewnia kompleksową obsługę medialną wydarzeń i dostarcza innowacyjne rozwiązania transmisji audio-wideo w Internecie. Oferta obejmuje obsługę każdego rodzaju eventów, w tym: konferencji, widowisk czy wydarzeń sportowych. Usługi realizowane są wysokiej klasy sprzętem przez doświadczony zespół pracowników, dzięki czemu reprezentują wysoki poziom zarówno techniczny jak i artystyczny. iStream.pl zapewnia wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia – począwszy od planowania, poprzez realizację, aż po dostarczenie materiałów audio-wideo. Główne działania iStream.pl skupiają się wokół czterech typów usług: produkcji materiałów wideo, transmisji internetowych na żywo, obsłudze sceniczno-medialnej eventów oraz produkcjach studyjnych

Sklep internetowy RallyPlanet.pl jest prowadzony przez firmę PRINCE SP.J.Powstała ona w 1993 roku i od początku istnienia stawiała sobie za cel zaproponowanie polskim odbiorcom towarów najwyższej jakości, początkowo kół tarczowych ze stopów lekkich, następnie akcesoriów do motorsportu, kartingu i tuningu samochodowego.

    W 1994 roku staliśmy się przedstawicielem na Polskę firmy OZ - wielokrotnych mistrzów świata. W kolejnych latach pojawiły się przedstawicielstwa takich marek jak SPARCO i EIBACH, legitymujących się podobnymi do OZ osiągnięciami w świecie sportów samochodowych. W 2010 roku wprowadziliśmy do naszej oferty produkty kolejnego potentata, włoskiej firmy OMP. Dziś nasza oferta obejmuje także asortyment takich firm jak EVOCORSE czy MOTUL, stale jest poszerzana, dzięki naszym kontaktom zaś jesteśmy w stanie sprowadzić wiele towarów spoza standardowej oferty. 

PRINCE SP.J.
ul. Dąbrowskiego 495
60-451 POZNAŃ

TEL.: (061) 8488826, (061) 8499019

EMAIL: prince@prince.com.pl

 

Brunomotosport to firma z pasją motoryzacyjną, utworzona w 2005r.
Jesteśmy ludźmi dla których samochód to nie tylko zwykłe maszyny codziennego użytku.
Na co dzień leczymy dolegliwości pojazdów naszych klientów w warsztacie samochodowym, w sezonie sportów motoryzacyjnych zajmujemy się profesjonalną obsługą samochodów wyścigowych i rajdowych zbudowanych i przygotowanych przez nas oraz naszych znajomych zawodników.

Zajmujemy się mechaniką, elektryką, wulkanizacją samochodową

Obsługujemy imprezy samochodowe, integracyjne w zakresie serwisu samochodowego.

Organizujemy treningi samochodowe

Posiadamy auta profesjonalnie przygotowane do sportu które można wypożyczyć na imprezy typu KJS, Superoes, WPP i nie tylko...

 

 

TWISTED LOGIC
partnerem
Tor Poznań Track Day!

TWISTED LOGIC to innowacyjna firma tworząca nieszablonowe rozwiązania - spod ich palców wyszło wiele mobilnych aplikacji na systemy iOS oraz Android w tym PassMob, Pixengo, LondynTV oraz Gastronauci.pl

Aplikację do prezentacji LIVE wyników na stronie przygotowała firma Twisted Logic. Wkrótce dostępne aplikacje na systemach mobilnych.

Więcej informacji:

http://twistedlogic.pl

 

 

 

 

 

Racing.com.pl

Portal poświęcony Formule 1 i wyścigom torowym. Śledzi dokonania Roberta Kubicy i innych polskich kierowców wyścigowych. Znajdziesz tu najnowsze informacje ze świata Formuły 1, GP2, International GT Open, Moto GP i innych serii.

Strona stworzona przez pasjonatów wyścigów torowych i do nich kierowana.

 

 

 

 

Serwis motoryzacyjny Motofakty.pl powstał w 2004 r. Zawiera on zarówno część poradnikową, jak i najświeższe informacje z branży. Stanowi on kompletne źródło wiedzy o motoryzacji dla kierowców, miłośników samochodów oraz profesjonalistów. Serwis prezentuje bogate zasoby informacyjne: artykuły, felietony, wywiady, bazy danych samochodów. Ponadto gromadzi wokół siebie społeczność zaangażowaną w tematykę motoryzacyjną. Użytkownicy mogą także korzystać z bezpłatnych porad rzeczoznawców dotyczących eksploatacji i użytkowania samochodu oraz innych problemów związanych z posiadaniem auta.

Część redakcyjna jest prowadzona przy współpracy z tygodnikiem Moto Express. Serwis Motofakty.pl jest liderem w grupie serwisów o tematyce motoryzacyjnej.
Miło jest na poinformować, iż Patronat Medialny na cyklem objął
 • Sportklub - telewizja sportowych emocji. Sportklub to telewizja sportowych emocji, w której zobaczyć można między innymi: futbol na światowym poziomie: FA Cup, Carling Cup, npower Championship, Puchar Króla Hiszpanii, ligę belgijską, brazylijską i argentyńską oraz sporty motorowe, boks, rugby, kolarstwo, żeglarstwo, tenis, sporty ekstremalne i programy magazynowe poświęcone różnym dyscyplinom sportowym.

 

 • IMPERIUM KOBIET Magazyn Kobiet Spełnionych- Imperium Kobiet to pismo inne niz˙ wszystkie. Przełamujemy stereotypy, działamy niezalez˙nie, tworzymy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Chcemy odkrywac´ bogactwo wewne?trzne kobiecej natury, poznawac´ prawde? i skłonic´ Czytelniko´w do zerknie?cia w gła?b siebie.

  Imperium Kobiet to zaufane źródło informacji, trendów, opinii, wydarzeń i porad. Pomaga kobietom w realizowaniu pasji, zdobywaniu niezależności finansowej, w spełnianiu marzeń, w odkrywaniu siebie.

 

Patronat medialny na cyklem objęły również następujące portale internetowe:

 

Dla najbardziej wymagających uczestników Tor Poznań Track Day Partner City Park Hotel & Residence przygotował specjalną ofertę!!!

Na hasło „Tor Poznań Track Day” podane podczas procesu rezerwacji telefonicznej lub mailowej bezpośrednio w Hotelu Goście otrzymują 20% zniżki od standardowej ceny obowiązującej w danym dniu (rack rate).

City Park Hotel & Residence to wysokiej klasy obiekt oferujący 88 przestronnych Apartamentów hotelowych z darmowym dostępem do szybkiego Internetu oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym na pobyty krótko- i długoterminowe.

 Ta subtelna oaza luksusu znajduje się w niezwykłym miejscu - miasteczku City Park - gdzie zabytkowa, XIX - wieczna architektura harmonijnie łączy się z nowoczesnym designem. 

 Na terenie hotelu znajdą Państwo również Centrum Wellness & Fitness SPArk, sale konferencyjne, restauracje hotelowe, Whisky Bar 88 oraz Galerię usługowo- handlową, które sprzyjają udanemu pobytowi oraz organizacji konferencji.

City Park Hotel & Residence
60-751 Poznań ul. Wyspiańskiego 26a
tel: +48 61 22 18 400 fax: +48 61 22 18 402
kontakt@cityparkhotel.pl


DLA UCZESTNIKÓW TPTD specjalne ceny !!!

 • pokój jednoosobowy ze sniadaniem – SGL 125zł brutto/doba
 • pokój dwuosobowy z dwoma śniadaniami - 150zł brutto/doba
 • haslo do rezerwacji Tor Poznan Track Day
 • oferta obowiązuje również na noclegi od piatku do poniedziałku (możliwy przyjazd piątek – wyjazd poniedziałek)

Hotel ORANGE PRZEŹMIEROWO położony jest w odległości 2,5 km od Toru Poznań oraz 9,0 km od centrum Poznania (Międzynarodowych Targów Poznańskich). Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 2 wiodącej do Świecka i Warszawy oraz 5,0 km od Portu Lotniczego Ławica oraz Stanowi tym samym dogodną bazę noclegową dla osób odwiedzających Poznań oraz podróżujących przez Wielkopolskę.• 42 komfortowe pokoje • TVsat • radio • telefon  • bezpłatny internetu
• Restauracja Chińska i z Kuchnią Europejską
• klimatyzowana Sala Kominkowa

• 2 klimatyzowane sale konferencyjne (dla 20 i 150 osób) z pełnym wyposażeniem multimedialnym
• monitorowany parking 
Organizujemy: pobyty szkoleniowe i konferencyjne, uroczystości weselne i komunijne, przyjęcia okolicznościowe

Kontakt: Hotel ORANGE Przeźmierowo
ul. Poznanska 14A, 62-081 Przeźmierowo
tel. +48 61 651 86 00 fax +48 61 651 86 01
e-mail hotel@hotelorange.pl plan dojazdu

   
   
 

Oferta | Kadra | Partnerzy | Klasyfikacja | Rejestracja | Kontakt

Design by © DKMed Software