ofertakadrapartnerzyklasrejes

Puchar Firmy

Carisma Nieruchomości Hiszpania -

Carisma CUP

Dwie edycje pucharu - Wiosenna i Jesienna
rozgrywane podczas następujących eliminacji :

Wiosenna Edycja CARISMA CUP

24.03.2013 Tor Poznań Track Day
07.04.2013 Tor Poznań Track Day
27.04.2013 Tor Poznań Track Day

Jesienna Edycja CARISMA CUP

13.10.2013 Tor Poznań Track Day
27.10.2013 Tor Poznań Track Day

Podczas każdej edycji CARISMA CUP uczestnicy gromadzą punkty zgodnie z punktacją TPTD w klasyfikacji generalnej. Zwycięzcą zostaje kierowca, który w każdej edycji zgromadzi punktów najwięcej.

Jako nagrody w każdej edycji TPTD Carisma CUP zostały ufundowane tygodniowe pobyty w luksusowym apartamencie dla czterech osób u wybrzeży Półwyspu Iberyjskiego w przepięknym historycznym mieście Alicante (Costa Blanca). Nagrody zostaną zrealizowane w dogodnym terminie od września do grudnia br.

 

 

 

WYJĄTKOWE NAGRODY DLA WYJĄTKOWYCH KIEROWCÓW
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach Tor Poznań Track Day w 2013 roku, które dzięki firmie Carisma staną się niepowtarzalną okazją do spędzenia wraz z najbliższymi cudownych chwil w słonecznej Hiszpanii.

Firma Carisma już od 18 lat zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości za granicą. Spełniając marzenia Polaków o posiadaniu własnych apartamentów i domów położonych w unikatowych zakątkach krajów europejskich jednocześnie wspiera klientów w alternatywnym inwestowaniu. Wspólnie oczekując pełnych emocji wyścigów i możliwości przekazania nagród zwycięzcom gwarantujemy, jak zawsze, zabawę w najlepszym stylu.

   
 

Oferta | Kadra | Partnerzy | Klasyfikacja | Rejestracja | Kontakt

Design by © DKMed Software